5 گام تا موفقیت

 • ورود به صفحه اطلاعات آربی - آمازون و علیبابا :
  ezzatkhah.com/rb
  لیست کشورهایی که می توانند در آمازون فروشنده بشوند :
  ezzatkhah.com/amazoncounries
  ایمیل ارتباطی با استاد حسین عزت خواه<5>info@ezzatkhah.com
  تماس با شماره های دفتر عزت خواه دات کام در ایران - ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18
  شماره تلفن ثابت :
  031-32121635
  031-32121636
  031-31311438
  شماره تلفن همراه پشتیبانی : 09017261256
  ارسال ایمیل به آدرس های زیر
  واحد فروش و شرکت در دوره ها : sale@ezzatkhah.com
  واحد پشتیبانی وبسایت : Info@ezzatkhah.com
  ارسال پیام از طریق تلگرام
  شماره همراه : 09017261256
  ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم.
  در این قسمت از برنامه موفقیت الان وقتشه قصد دارم 5 گام تا موفقیت را بیان کنم تا به وسیله آنها دیگر از ادامه مسیر خود دست نکشی و با قدرت مسیر خود را ادامه دهی. متاسفانه الان در شرایط اقتصادی نامناسبی به سر می‌بریم که در چندین سال گذشته یکی از سخت‌ترین شرایط به حساب می‌آید. ولی حداقل کاری که از تو دوست خوبم بر می‌آید این است که خود را قوی‌تر کنی. قوی‌تر کردن شخصیت چیزی جز رشد شخصیت نیست. یعنی به بهترین نحو عمل کنی و به بهترین شخصیت تبدیل شوی. زیرا شرایط کنونی به گونه‌ای نیست که مسیری را برای تو باز کند و به تو کمک کند و حداقل کاری که می‌توانی انجام دهی این است که دست از تلاش و ادامه مسیر خود برنداری و اگر هم شرایط بر تو پیروز شد و تو موفق نشدی پیش خودت شرمنده نباشی. در این ویدیو چندین نکته و گام را بیان می‌کنم که دیگر از ادامه مسیر خود دست نکشی و کارها را رها نکنی. با من همراه باش.
    من شرایط سخت اجتماعی و اقتصادی را درک می‌کنم ولی از آنجایی که کسی از آینده خبر ندارد همیشه با خودت به این موضوع فکر کن که اگر 10 سال دیگر جلو آینه بایستی و از خودت بپرسی که عمرت چگونه گذشته جواب خوبی برای خودت داری؟ آیا تو به دنیا آمده‌ای که یک زندگی بد و پر از سختی را تجربه کنی؟ آیا نیاز نداری که از زندگی خود لذت ببری؟ آیا تاکنون به جواب درستی برای این سؤال‌ها رسیده‌ای؟ در این ویدیو 5 گام تا موفقیت را دنبال کن تا یاد بگیری که چگونه از ادامه مسیر خود منصرف نشوی و با اراده ادامه دهی.
  اولین گام: اگر دائم به دنبال این هستی که دلیلی پیدا کنی که از ادامه مسیر دست بکشی و تصمیم به این کار گرفتی، مطمئن باش آن دلیل را پیدا می‌کنی چون زندگی پر از دلیل است!
  دومین گام: زمانی که تو در حال تلاش، موفقیت و رسیدن به دستاوردهایی هستی، خیلی از اطرافیان تو خوشحال نمی‌شوند! بدان که تو برای خوشحالی و موفقیت خودت این مسیر را انتخاب کردی نه دیگران.
  سومین گام: ...
  چهارمین گام: ...
  پنجمین گام: ...
  اگر همچنان تمایل داری که از گام‌ها و نکته‌های موفقیت بهره مند شوی و یاد بگیری که چگونه در مسیر خود ثابت قدم باشی از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی و ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است...

  دسته بندی: آموزش

  0 نظرات و 0 پاسخ ها
arrow_drop_up
امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت