آیا فقط باید یک شغل داشته باشیم ؟

 • ورود به صفحه اطلاعات آربی - آمازون و علیبابا :
  ezzatkhah.com/rb
  لیست کشورهایی که می توانند در آمازون فروشنده بشوند :
  ezzatkhah.com/amazoncounries
  ایمیل ارتباطی با استاد حسین عزت خواه<5>info@ezzatkhah.com
  تماس با شماره های دفتر عزت خواه دات کام در ایران - ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18
  شماره تلفن ثابت :
  031-32121635
  031-32121636
  031-31311438
  شماره تلفن همراه پشتیبانی : 09017261256
  ارسال ایمیل به آدرس های زیر
  واحد فروش و شرکت در دوره ها : sale@ezzatkhah.com
  واحد پشتیبانی وبسایت : Info@ezzatkhah.com
  ارسال پیام از طریق تلگرام
  شماره همراه : 09017261256
  در این قسمت از برنامه موفقیت الان وقتشه قصد دارم درمورد یک تصمیم مهم برای رسیدن به استقلال مالی صحبت کنم. آیا باید فقط یک شغل داشته باشی؟ آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده‌ای که در زندگی برای رسیدن به استقلال مالی نیازمند چند منبع درآمدی هستی؟ باید از چند روش کسب درآمد استفاده کنی یا تنها یک روش؟
  خیلی از افراد موفق مانند کارآفرینان مطرح و کسانی که بیزینس های مختلفی را تجربه کرده‌اند، همیشه بر این باور هستند که نباید تمام تخم مرغ‌ها در یک سبد قرار داد. از طرفی دیگر عده‌ای معتقد هستند که اگر چندین روش کسب درآمد داشته باشی، می‌توانی مطمئن‌تر گام برداری. به این خاطر که اگر یکی از آنها کنسل شد می‌توانی از روش‌ها و موارد دیگری که در اختیار داری بهره ببری. کسانی که بر خلاف این دیدگاه فکر می‌کنند، معتقد هستند که اگر کمپانی یا شرکت شما در یک زمینه متخصص نباشد، نمی‌تواند به خوبی پیشرفت کند. دوست خوبم به نظر تو کدام یک از این 2 روش و دیدگاه درست‌تر می‌باشد؟
  به نظر من به عنوان کسی که بیزینس و کسب و کار خود را از صفر مطلق شروع کردم، در اولین بیزنس خود صد درصد قدرت خود را به کار بگیر تا متخصص شوی و زمانی که با مدیریت درست  بیزینس خود توانستی به کسب درآمد بالایی برسی، می‌توانی از درآمد آن برای راه اندازی بیزینس دوم خود استفاده کنی و به همین طریق ادامه دهی.
  البته در ارتباط با این موضوع نظرات و دیدگاه‌های مختلفی وجود دارد. اگر همچنان تمایل داری درباره دیدگاه‌های مختلف در این زمینه و استقلال مالی، آگاه‌تر گردی و بتوانی در این زمینه تصمیم درست‌تری بگیری  از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی و ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است...
  سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.
  بعد از تماشا ویدیو لطفا نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
  دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

  دسته بندی: آموزش

  0 نظرات و 0 پاسخ ها
arrow_drop_up
امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت