این 4 اشتباه می تواند بیزینس آمازون شما را نابود کند

 • ورود به صفحه اطلاعات آربی - آمازون و علیبابا :
  ezzatkhah.com/rb
  لیست کشورهایی که می توانند در آمازون فروشنده بشوند :
  ezzatkhah.com/amazoncounries
  ایمیل ارتباطی با استاد حسین عزت خواه<5>info@ezzatkhah.com
  تماس با شماره های دفتر عزت خواه دات کام در ایران - ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18
  شماره تلفن ثابت :
  031-32121635
  031-32121636
  031-31311438
  شماره تلفن همراه پشتیبانی : 09017261256
  ارسال ایمیل به آدرس های زیر
  واحد فروش و شرکت در دوره ها : sale@ezzatkhah.com
  واحد پشتیبانی وبسایت : Info@ezzatkhah.com
  ارسال پیام از طریق تلگرام
  شماره همراه : 09017261256
  درود به تو دوست خوبم
  امیدوارم شاد و پیروز باشی و با تماشای این ویدیو زندگی و کسب و کار خود را رونق ببخشی و ما را از احساس رضایت خود شادمان سازی. همراهی تو افتخار بزرگی است که به آن می‌بالیم.
  4 اشتباه بزرگ فروش در آمازون
  در قسمت شانزدهم بیزینس تایم قصد داریم به بررسی 4 اشتباه و خطای مهم که ممکن است در کسب و کار آمازون رخ دهد، بپردازیم. این بیزینس هر روز در حال تغییر و بروز رسانی می‌باشد. پس لازم است شما به عنوان یک فروشنده موفق در آمازون متناسب با تغییرات قدم در این مسیر بگذارید تا به نتایج دلخواه خود برسید. نکات مهمی در این ویدیو مطرح می‌گردد که توجه به آنها بسیار حائز اهمیت است. با ما همراه باشید.
  شباهت بیزینس آمازون با سایر کارها
  بیزینس آمازون مانند یک پازل بزرگ می‌باشد. همانطور که برای آماده سازی پازل باید قطعات را درست کنار یکدیگر قرار دهید، در کسب و کار آمازون هم جزئیات زیادی وجود دارد و نیاز به دقت بالایی دارد. بیزینس آمازون جزء آن دسته از کسب و کارهایی می‌باشد که نیازمند این است که شما دائماً بروز باشید. در دقیقه 1 ویدیو، استاد عزت خواه در این خصوص نکات و موارد مهمی را بیان می‌نمایند که بی شک در مسیر راه اندازی بیزینس آمازون بسیار اهمیت دارد.
  4 نکته مهم در کسب و کار آمازون
  1. برای ارسال کالا از مبدأ به مقصد (انبارهای آمازون) از افراد و کمپانی‌های متخصص بهره بگیرید
  در دقیقه 10 ویدیو نکات مهمی در این خصوص مطرح می‌گردد. همچنین در دوره آربی این موضوع به خوبی بیان گردیده است.
  2. لیبل گذاری محصولات برای فروش در آمازون
  لیبل گذاری در کسب و کار آمازون بسیار حائز اهمیت می‌باشد و از نکات مهم این بیزینس به حساب می‌آید. در دقیقه 11 ویدیو توضیحات مفیدی درباره‌ی این مرحله از فروش بیان می‌گردد.
  3. قبل از انتخاب محصول برای فروش در آمازون، به آینده و مراحل کار خود فکر کنید
  قبل از انتخاب و لیست کردن محصول در آمازون نسبت به مراحل بعدی برنامه ریزی داشته باشید تا بتوانید هوشمندانه‌تر اقدام نمایید. طبیعتاً باید بین تعداد محصولات انتخابی و سایر مراحل لازم برای فروش مانند ساخت کمپین‌های تبلیغاتی و... تناسب وجود داشته باشد. در دقیقه 13 ویدیو موارد با اهمیتی مطرح می‌شود که رعایت آنها در مسیر این کسب و کار بسیار مهم می‌باشد.
  4. نکات مهم در خصوص تبلیغات کلیکی در آمازون
  در ابتدا تبلیغات PPC را به خوبی از جهات مختلف بررسی نمایید و زمانی که به یک نتیجه صحیح رسیدید، میزان سرمایه گذاری خود را در این خصوص تعیین نمایید. در دقیقه 15 ویدیو می‌توانید با موارد و نکاتی در این خصوص آشنا گردید.
  اگر همچنان تمایل دارید درباره‌ی این 4 نکته مهم اطلاعات بیشتری کسب نمایید، تماشای این ویدیو می‌تواند برای شما مفید واقع گردد. مسیر ساخت کسب و کار آمازون نکات و جزئیات فراوانی دارد که باید با آگاهی نسبت به این موارد در این مسیر گام بردارید تا شاهد دستاوردهایی باشید که برای آنها تلاش نمودید. بی شک وجود یک راهنما و کمک از فردی که خود این مسیر را طی نموده و از جزئیات این مسیر آگاه می‌باشد، کمک بسیاری به شما خواهد کرد. دوره آربی که آموزش جامع و کامل فروش کالا در آمازون می‌باشد، برای کسانی فراهم گردیده است که تمایل دارند این بیزینس را آغاز نمایند و به یکی از فروشندگان موفق در آمازون تبدیل گردند. همیشه در مسیر موفقیت و کسب و کار، کسانی را الگو قرار دهید و از تجربیات کسانی بهره ببرید که حداقل یک بار این مسیر را طی کرده‌اند و به موفقیت دست یافته‌اند. این یکی از رازهای موفقیت در هر زمینه‌ای می‌باشد.

  دسته بندی: آموزش

  0 نظرات و 0 پاسخ ها
arrow_drop_up
امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت